Stoly na preťahovanie novorodencov

Stoly na preťahovanie novorodencov

Bez čakania na narodenie budúceho člena rodiny rodičia začnú aktívne plánovať nákupy, takže od prvých dní ho obklopujú s maximálnou starostlivosťou. Tlmočník sa vždy nedostal do zoznamu potrebných vecí, ale medzitým tento geniálny vynález šetrí čas, energiu a nervy novorodenca. Otázkou je, či je potrebné prebaľovací stôl s tým, že narodenie dieťaťa už nie je dilema, kedy budete musieť vykonať všetky domácnosti a hygieny manipuláciu hmotnosti alebo opierajúci sa o tri úmrtia. Tak prečo sa nestaráte o pohodlie vopred?

Prečo potrebujem zmenu tabuľky

Niekto povie, že šváb je voliteľným luxusom. Naozaj v skutočnosti v akomkoľvek apartmáne existuje množstvo povrchov, na ktorých je možné zamaskovať dieťa! Ale keď sa tieto manipulácie musia robiť desaťkrát denne, beží okolo miestnosti pri hľadaní plienok, práškov a krémov, starostlivosť o dieťa začína prekračovať pojem šťastného materstva. Prechádzanie sa, prechádzka, nahradenie plienok, znečistené oblečením, masážne a hygienické procedúry, vzduchové kúpele - to nie je úplný zoznam stretnutí šváby.

Najtrvalejšie sa rozhodnú bez toho, aby zmenili stôl, kladú na oltár zdravie chrbta a už oslabujú tým, že nosia dieťa. Múdre matky jednoznačne vstupujú do tejto jednoduchej veci do interiéru detskej izby.

Vtáčik je zvyčajne určený pre deti prvého roka života. V skutočnosti však väčšina rodičov rozhoduje o tom, koľko mesiacov je potrebný meniaci sa stôl založený na charakteristikách rastu a vývoja ich dieťaťa. Zvyčajne tí, ktorí prechádzajú, prežijú 9 raquo; až do šiestich mesiacov, pretože v tomto veku dieťa začína aktívne skúmať okolitý svet, pokúša sa samostatne pohybovať a pri najmenšom dohľade riskuje nebezpečenstvo. Preto má temperament dieťaťa prednosť pred odporúčaniami výrobcu.

Jeho výška je tiež dôležitá: dĺžka swaddler je zvyčajne 70-80 cm, a keď dieťa vyrastie, použitie stola sa stáva nepríjemným.

Čo môžem nahradiť zmenou tabuľky

Odmietla kúpiť prebaľovací stôl z finančných dôvodov, rodičia alebo upravené na vykonávanie všetky manipulácie s dieťaťom na kolenách v posteli, alebo ukázať, fantáziu a vytvoriť si vlastný pracovnú plochu na niektorom z voľného povrchu. Niekedy sa vracia ako obyčajný stôl, pokrytý plátno a deka, niekedy aj široké okenné parapety sa prispôsobujú meniacemu sa oblečeniu.

Vo všetkých z nich nahradiť existujúce nevýhody: nízke funkčnosti (bez šikovné police a organizér s nástrojmi, prášok a plienky), v prípade pohovke - nie je dosť pevný povrch, ktorý je tak nevyhnutný pre dieťa rozvíjať koordináciu a masáže, a neistotu kvôli nedostatku obmedzenia. Preto sú hlavnými podmienkami improvizovaného švadlového zariadenia vytvorenie strán, jeho stabilita a elasticita.

Rozmanitosť tabuliek je dnes ohromujúca. Sú vyrobené z plastu, kovu a dreva, stacionárne a skladacie, s policami a zásuvkami a niekedy dokonca poskytujú aj vaňu - ako sa v mladšej matke nestráca! Ale nie všetko je tak zložité. Hlavnou úlohou je analyzovať vaše podmienky a zúžiť vyhľadávanie na modely, ktoré spĺňajú požadované kritériá.

Moderná realita je taká, že nie každá mladá rodina má zábery schopné prispôsobiť všetky inovácie určené na starostlivosť o dieťa a jeho vývoj. Nepochybne môžete úspešne zdvihnúť deti a ak existuje len postieľka, hrniec a kúpeľ. Ale výrobcovia našli spôsob, ako uľahčiť život matkám, ktoré žijú v obmedzených podmienkach, pretože vyvinuli veľa mobilných švábov. Patria medzi ne:

 • stoly na skladacích nohách;
 • zavesené modely steny;
 • textilné otáčavé matrace s doskami, ktoré je možné skladovať a zobrať so sebou na ceste;
 • tvrdé dosky na zavesenie na bokoch detskej postieľky a iných povrchov.

Ak je v detskej izbe bezplatný nočný stolík alebo polica, ktorá môže byť posunutá na mobilný šváb a vyriešiť problém s funkčnosťou pre seba, potom nemá zmysel platiť viac. A čo keď si nikde necháte plienky, poháre a rúrky? Exkomunikovanie z dieťaťa dokonca na chvíľu, moja matka riskuje, že ho chytila ​​na podlahu so všetkými dôsledkami. Prítomnosť regálov, zásuviek alebo organizátorov je veľmi dôležitým kritériom hraničiacim s bezpečnosťou. Mama nikdy neztratí hmatový kontakt s dieťaťom a nedovolí jeho traumu, ak je jej voľbou:

Tieto varianty majú ďalšiu výhodu: môžu byť použité všetky nasledujúce roky života ako kamenné vecí alebo hračiek, pretože zmena rohože v mnohých stacionárnych modelov vykonané odnímateľné. Zásuvka tiež chráni obsah pred prachom.

Ako samostatný typ stojí za zmienku špeciálne swaddlers s vstavanou vaňou, ktoré vám umožnia kombinovať kúpanie a postup pri zmene a nie trápiť vaše dieťa s teplotnými kontrastmi. Po kúpaní sa vaňa uzatvára sklopným vekom, ktorým sa mení povrch. Ak sa neotáčate v kúpeľni a bez vtáčieho zariadenia, môžete použiť mobilnú výčapnú dosku na rovnakom mieste a umiestniť ju na práčku.

Ako si vybrať zmenu tabuľky pre novorodenca

Bez ohľadu na odporúčania výrobcov a pediatrov, rodičia sú pri hľadaní pepotu najviac odpudzovaní dvomi faktormi: cenou a rozmermi.

Nemyslite si, že finančné príležitosti sú veľmi obmedzené slobodou voľby. Často sa cena stočeného stolku najslabšej verzie slávnej európskej značky rovná cenám plnohodnotnej truhly domáceho výrobcu. V každom prípade najdostupnejšie sú mobilné modely.

Môžete tu vidieť:

V cenovom rozpätí od 900 do 1500 rubľov. môžete si zakúpiť kvalitnú Prebaľovací dosky (napríklad ruský Polina Classic - 1000 rubľov a víla - 1450 rubľov alebo poľský Ber Ber Dino - 1400 rub ...), a pridaním trochu viac - a domáce skladací stolík s nohami (napríklad "Feya9raquo; , od 1500 rubľov.).

Ak to oblasť umožňuje, potom meniť tabuľku je lepšie vybrať stacionárne. Podlahové dosky a šatníky sa perfektne zmestí do interiéru, "vyrastie 9 raquo; Spolu s dieťaťom meníte iba jeho obsah. Cenový rozsah tejto akvizície bude od 3 do 7 tisíc rubľov. pre domáce výrobky (truhly "Feya9raquo; z dýhovanej drevotriesky alebo dreva z masívneho dreva od Angela Bella) a 8-15 tisíc rubľov. pre zahraničné modely (lakonické nemecké stoly od Geuthera alebo svetlé talianske hi-tech od Brevi). Výber módne modely s príveskom alebo stoly vybavené podnosami by ste mali byť pripravení stráviť až 20 tisíc rubľov. a vyššie.

Znepokojujúca otázka, koľko stojí za zmenu tabuľky, mnohí rodičia prehliadajú iné dôležité chvíle:

 • materiály, z ktorých je vyrobená, musia byť ekologické a hypoalergénne;
 • povlak by mal byť vodotesný, ale nie šmykľavý;
 • všetky časti konštrukcie by mali byť ľahko čistiteľné;
 • Stojí za to, aby ste si vybrali swaddler s maximálnou dĺžkou tak, aby dieťa v prvých mesiacoch života nevybočilo;
 • inteligentná ergonómia - ľahké otváranie krabičiek, stabilita, protišmykové nožičky - sa stane nespornou výhodou.

"Nejako sme vyrastali bez toho, aby sme prechádzali," myslí si mnoho mamičiek a vyradí toto zariadenie zo zoznamu povinných nákupov pre novorodenca. A potom si zapamätajú unavené tváre vlastných matiek a chápu: áno, zvládnete, ale za cenu svojho vlastného zdravia a pohodlia. Materstvo však nie je obeťou, ale najšťastnejší čas pre ženu, ktorá naplní svoj veľký osud, je pokračovať v ľudskej rase.

Zdieľať so svojimi priateľmi:

 • Výber prvého nábytku pre dieťa
 • Interiér miestnosti pre novonarodené dieťa
 • Idylický priestor pre novorodenca
 • Čo mám nakupovať v detskej izbe?
 • Izba novorodenca. nábytok
 • Zmena stola s vaňou
 • Voda pre dieťa, alebo niečo, na čo by ste nemali zabudnúť
 • Výber prvého nábytku pre dieťa
 • Interiér miestnosti pre novonarodené dieťa
 • Idylický priestor pre novorodenca
 • Čo mám nakupovať v detskej izbe?
 • Izba novorodenca. nábytok
 • Zmena stola s vaňou
 • Voda pre dieťa, alebo niečo, na čo by ste nemali zabudnúť
 • Správna starostlivosť o práčku
 • Tajomstvo detského oblečenia
 • Drevené postele s rozťahovacím lôžkom
 • Detské náušnice - prvé dekorácie v živote dievčaťa
 • 10 vecí, ktoré môžu mať dieťa dlhú dobu až do roka

Opätovné vytlačenie materiálov je povolené len s písomným súhlasom redakcie!

Zmena tabuliek: 5 populárnych modelov pre novorodencov

Keď sa dieťa v dome objaví, meniaci sa stôl ušetrí silu a čas rodičov. Je ťažké preceňovať funkčnosť swaddler a pohodlie pri jeho používaní. Mama nebude mať problémy s chrbtom z mnohých sklonov a manipulácií s dieťaťom. Všetko, čo potrebujete, je vždy po ruke a dieťa je pod dohľadom. Prehľad druhov a 5 pohodlných modelov zmien stolov pomáha rodičom pri výbere tejto položky pre novorodenca.

Typy tabuľkových tabuliek: výhody a nevýhody rôznych typov meniacich sa tabuliek v tabuľke

V predajniach nájdete 2 typy swaddlers: mobilné a stacionárne.

K mobilné výplňové tabuľky zahŕňajú:

Mobilné konštrukcie Vhodné pre malé byty , v ktorých nie je priestor pre celkový nábytok. Takéto stoly sa môžu nazývať pochodmi: ľahko sa dajú zložiť a s nimi môžete vycestovať do hostí alebo do krajiny.

Stacionárne modely sú najpohodlnejšie pelenátory. Na rozdiel od mobilných návrhov sú takéto modely súčasťou domáceho interiéru. Sú funkčné, bezpečné pre deti a vhodné pre rôzne manipulácie. Plienka sa vyberá pri zohľadnení rastu dospelého, čo uľahčuje starostlivosť o dieťa bez preťaženia chrbtice matky. Je vhodné, aby sa všetky zmeny menili.

Funkčnosť a mobilita.

Je ľahké zložiť sa a posunúť sa z miesta na miesto.

Môžete si ju vziať so sebou, ak potrebujete navštíviť alebo urobiť záchvat v krajine.

Nie je dostatok miesta pre hygienické výrobky.

Nestabilita skladania nohy na nerovnom povrchu.

Nezahŕňa užitočnú oblasť bytu.

Montované na pohodlnej výške pre matku.

Je vybavená malými policami na osobnú hygienu dieťaťa.

V niektorých modeloch sú držiaky na plienky vybavené.

Veľmi malé police, ktoré neobsahujú všetky potrebné predmety.

Pohodlná, mobilná verzia premennej podložky.

Doska môže byť použitá na stôl, na pohovke alebo na dieťa.

Ideálne pre malé byty.

Obmedzená funkčnosť: nedostatok príslušenstva pre starostlivosť o dieťa, hygienu a oblečenie.

Koberec je nepostrádateľný na večierku, keď ide na lekára a na výlety.

Je kompaktný, ľahko sa skladá a umyje.

Existujú modely s opierkami hlavy, bokmi, vreckami a vreckami na plienky.

Potreba častého umývania skracuje životnosť šľahača.

Dieťa nemôže zostať na podložke bez dozoru.

Obliekanie v kúpeľni po ošetrení vody je vhodné pre mamičku a dieťa.

Dieťa nemusí mať ostrý teplotný rozdiel.

Pelennikov s kúpeľmi sú nepraktické: z miniatúrneho kúpeľa dieťa rastie rýchlo.

Tuhý na nerovných nohách, často vybavený kolesami pohybovať po byte.

Veľa priestoru pre rôzne doplnky pre deti: od osobnej starostlivosti až po oblečenie a hračky.

Vhodné pre izby s dostatkom voľného miesta.

Multifunkčnosť, jednoduchosť použitia.

Keď dieťa vyrastie, odnímateľný swaddler sa skladá a vytvorí ďalšiu polici.

Následne zásuvkové skrine slúžia ako pravidelný nábytok na uloženie odevov.

Tento model zaberá veľa priestoru a je relevantný len pre veľké apartmány s oddelenou miestnosťou pre novorodenca.

5 najpohodlnejších stolov - obľúbené modely a výrobcovia

Premena tabuľky je praktický darček pre mladých rodičov pre narodenie dieťaťa. Ak máte v pláne urobiť svojich blízkych takýto darček na narodenie dieťaťa, orientujte sa v pro a proti 5 populárnych modelov nám pomôže náš prehľad.

Ktorá meniaca sa tabuľka je pohodlnejšia a ak ju vôbec nie je potrebná - poradenstvo od mamičky na výber a nákup

Výrobcovia výčapných stolov sa pokúšali urobiť všetko preto, aby uľahčili starostlivosť o dieťa mladým matkám. Ktorá voľba závisí od preferencií rodičov, od ceny, ktorú sú ochotní zaplatiť, a od rozmerov bytu. Je však také ťažké pochopiť rôznorodý sortiment ponúkaného tovaru tým, ktorí prvýkrát uskutočnia takýto nákup. Aby sme nerobili chybu s výberom, budeme počúvať rady skúsených matiek, ktorí poukazujú na množstvo požiadaviek na budúce nadobudnutie.

Čo by som mal hľadať pri výbere meniacej sa tabuľky?

 • Výška stola. Veľmi dôležitý parameter. Z toho bude závisieť od zdravia chrbtice mladé matky a jej pohodlia. Vyzdvihnite stôl na vykrvovanie rastu.
 • Mobilita tabuľky. Stoly na kolieskach sú pohodlnejšie, pretože sa ľahko pohybujú po byte a zámky na kolesách zabezpečujú zariadenie v ľubovoľnej polohe.
 • Zdravie dieťaťa . Vyberte si modely z prírodných materiálov, najlepšie zo dreva.
 • Postarajte sa o budúcnosť. Ak povolíte oblasť vášho bývania, je lepšie si kúpiť zmenu hrudníka. Je funkčný, priestranný a bude slúžiť vášmu dieťaťu oveľa viac rokov po opustení plienok.

Niektoré múmie šťastne menia svoje deti na swaddler. Ale iné mamičky sú nepríjemné obliekať dieťa, ohýbať sa nad prebaľovacími rohožami. Často dávajú prednosť obvyklému posteľu pre dospelých. Určité percento rodičov dáva prednosť stráveniu všetkých manipulácií so svojím dedičom sediacim na širokom, jemnom povrchu. A tu sú výhody. Sedieť pohodlnejšie ako stáť. Neexistujú žiadne obavy, že dieťa, ktoré sa po niekoľkých mesiacoch po narodení stane veľmi obratným a chrumkavé, spadne zo stola, hneď ako sa odvrátite.

Ak sa stále rozhodnete kúpiť zmenu tabuľky, dúfame, že informácie v článku vám pomôžu vybrať najlepšiu možnosť pre vaše dieťa.

Pridať komentár Zrušiť odpoveď

na splnenie špecifických okolností vášho zdravia a nie je lekárskym odporúčaním.

© 2014-2016 Materiály stránok sú chránené zákonmi Ruskej federácie o autorských právach as nimi súvisiacich právach.

Pri používaní a opätovnom vytlačovaní materiálu je potrebný aktívny a indexovaný odkaz na stránku!

Stoly na preťahovanie novorodencov

Po narodení dieťaťa začnú rodičia premýšľať o tom, aké prvky nábytku budú pre neho mimoriadne potrebné a na čo by sa mala venovať pozornosť. Nedávno sa mladí rodičia často pýtajú, či potrebujú kúpiť meniaci sa stôl, alebo sa pokúsia dostať cez iné prostriedky, ako napríklad stôl alebo zásuvkové skrine. A ak ste sa stále rozhodli pre takýto nákup, čo je lepšie vybrať? Ktorý model chcete dať prednosť?

Väčšina rodičov momentálne veľmi nepochopí, čo presne je premenná tabuľka a prečo je to v skutočnosti potrebné. Koniec koncov, v skutočnosti môžete používať "improvizované prostriedky" a nečerpať ďalšie peniaze. Ale ak pôjdete do špecializovaného obchodu alebo prehliadate rôzne články na internete, môžete vidieť, koľko rôznych modelov môže moderný trh ponúknuť. Pozrime sa bližšie.

 • Klasický prestavovací stôl. Jedná sa o drevený stôl na pomerne vysokých nohách so špeciálne vybaveným meniacim sa miestom, ktorý je obklopený špeciálnymi hrbolemi. Navyše pod pultom môžu byť malé police. Ak sú, stôl sa stáva skôr ako kocka, kde môžete ľahko umiestniť plienky, plienky a rôzne hygienické potreby.
 • Zmena tabuľkového transformátora. Názov tabuľky hovorí sám za seba. Multifunkčný stôl, výška stola je nastaviteľná, polia nie je možné meniť, ale aj úplne odstrániť. V závislosti od zvoleného režimu môže byť tento prestavovací stôl podstavec, stôl pre hry a kreativitu atď. Samozrejme, za dlhodobú službu a výnimočnú kvalitu takýchto tabuliek budete musieť dať veľa peňazí, takže je len na vás, aby ste sa rozhodli, či to stojí za to.
 • Zmena stola pre kúpeľňu. Vo svojom vzhľade je v mnohých ohľadoch podobná obvyklému polici. Vzhľadom na skutočnosť, že sa má používať v kúpeľni, kde je takmer vždy vysoká vlhkosť, vytvorte takéto stoly z materiálov, ktoré sa nebojí vlhkosti - plastov a kovov. Takéto otáčavé stoly sú kompaktné a ľahké. Mnohé stoly na varenie sú vybavené špeciálnym vstavaným kúpeľom, čo výrazne zjednodušuje proces kúpania dieťaťa. Kúpeľ sa nachádza v najvhodnejšej výške pre vás, takže sa nemusíte ohnúť.
 • Závesný prestavovací stôl. Takýto stôl je bezpečne pripevnený k stene vo výške, ktorú si vyberiete, a môže byť položený iba vtedy, keď ho potrebujete. Celý zvyšok času sa opiera, nevyberá nadbytočný priestor a nikomu nezasahuje. Máme špeciálny múru na zavináč do plienok priestranný vrecká, ktoré všetky potrebné veci sú vždy po ruke, a pre bezpečnosť dieťaťa na okrajoch upevnené obmedzujúce nárazníky.
 • Zmáčanie zásuviek. Na rozdiel od obvyklého hrudníka má špeciálne, oplotené boky, miesto na otáčanie sa vodotesným mäkkým vrhom. Slúži také vešiak na veľa rokov, spoľahlivý a veľmi stabilný. Treba poznamenať, že má pomerne veľké rozmery, takže ak váš byt nemá dostatok priestoru, uprednostňujte niečo iné. Samozrejme, že široké zásuvkové skrine sú oveľa pohodlnejšie na používanie, pretože v tomto prípade je viac miesta pre dieťa aj pre matku. Dieťa bude veľmi priestranné, pretože tam je ďalší priestor pre nabíjanie, masáž a rast drobkov.
 • Zmena dosky. Populárna a veľmi praktická možnosť pre tých, ktorí nie sú pripravení poskytnúť veľa priestoru v miestnosti na otroky. Vďaka svojej pevnej základni sa táto doska môže používať kdekoľvek: na stole, na práčovni, na práčke, na strane kúpeľne. Na bezpečné upevnenie dosky majú špeciálne drážky, s ktorými je možné pripevniť k posteli alebo akémukoľvek inému nábytku. Po použití môžete odstrániť vložku v skrini alebo ju zavesiť na stenu.

Čo treba hľadať pri výbere?

Pri výbere meniaceho sa stola je potrebné venovať pozornosť nasledovnému:

 • Prírodné materiály. Dôležitá je skutočnosť, že meniaci sa stôl musí byť vyrobený z prírodných materiálov, ktoré sú bezpečné pre zdravie dieťaťa. Napríklad latex, drevo atď. Matrac by mal byť vyrobený z vodoodpudivých a ľahko čistiteľných materiálov.
 • Pohodlie tabuľky. Môže byť vybavená kolesami a brzdami.
 • Stabilita. Je dôležité, aby bola vymeniteľná podložka stabilne upevnená
 • Priestrannosť. Snažte sa vybrať najrozsiahlejší stôl, pretože dieťa bude rásť veľmi rýchlo a na malom kryte vankúša bude stratené
 • Prítomnosť regálov, vreciek, vešiakov atď. To všetko nie je v každom swaddler, ale to je ďalšia výhoda pri výbere tabuľky. Môžu ľahko umiestniť všetky podstatné prvky tak, aby boli vždy potrebné veci.
 • Odolnosť proti vlhkosti. Ak je vybraná tabuľka z dreva, opýtajte sa, ako je materiál odolný voči vlhkosti a akú je jej záručná doba.

Koľko stojí stáčajúca tabuľka?

Pokiaľ ide o ceny za výplňové stoly, odroda sa tu líši v rovnakom rozsahu ako výber danej nábytkovej látky. Najlacnejšou cestou je prirodzene plavák, ktorý si ju môžete zakúpiť 630 až do 3 500 rubľov. Docela rovnaké rozdelenie prostriedkov z rozpočtu, budete súhlasiť. Skladací stôl pre kúpeľňu vás bude stáť 3600 až do 7950 ruble, ale nezabudnite, že tento model nie je vhodný pre každý byt. Široká škála možností pre zmenu hrudníka, ako aj veľké množstvo cien pre ne. Z 3 790 až do 69000 ruble, to všetko závisí od výrobcu, veľkosti, materiálov a ďalších faktorov. Závesný prestavovací stôl je možné zakúpiť za cenu 3 299 až do 24 385 rubľov. Opäť to všetko závisí od výrobcu. Koniec koncov, rovnaké domáce tabuľky budú stáť oveľa lacnejšie ako taliančina. Ale tu už sa rozhodnete, čo je pre vaše vrecko a želanie lepšie.

Kúpili sme si prestavovací stôl z dreva so širokou doskou a bokmi. Potom si kúpila jednoduchý pružný matrac pre neho. Stôl stál v detskej postieľke vedľa postieľky a používame ju od narodenia do 1 roka. Nedávno ich doslova rozobrali a prevzali ich rodičom na uskladnenie až do ďalšieho doplnenia v rodine. A na práčke v kúpeľni mám ešte matrac. Neustále na ňom otriem svoje dieťa

Pred narodením dieťaťa jasne stanovil cieľ kupovať prestavovací stôl, pretože viem, aké je to pohodlné. Od samého začiatku som sa rozhodol, že by mal byť kompaktný, ale zároveň priestranný, aby mohol byť ľahko rozobraný a usporiadaný. V dôsledku toho sa spolu so svojím manželom rozhodli kúpiť prestavbový stôl s vaňou, teraz ľutujeme našu voľbu. On dokonale vstúpil do seba všetky požiadavky, ktoré sme pôvodne nastavili. V rovnakej dobe, ktorá je veľmi pohodlná, je ľahké odlievať vodu z nej, je umiestnená u nás všade a má dve ďalšie regály. Mimochodom, a všetko potrebné príslušenstvo pre otáčanie dieťaťa sú umiestnené.

Narodili sme sa priatelia, ktorí nám poskytli stôl so štyrmi zásuvkami a skladacími policami. Zmením svoje dieťa, kým na ňom nie je, lebo chrbát vôbec neublíži jeho používaniu. Docela šikovný, všetky základné veci, ako je jazdci, bodikov a tak ďalej v ruke ležia, a v spodnej krabici hromady chrastí na noc.

Pred príchodom prvého dieťaťa si kúpili prestavovací stôl v kombinácii so zásuvkami. V skutočnosti to bolo užitočné len na chvíľu ukladanie detských vecí a ďalší masážny kurz. Podľa môjho názoru veci nie sú vhodné, sama o sebe je zásuvková skrinka príliš malá na to. Je to jednoduchšie, aby ste si v šatníku vybrali špeciálnu polici. Prvý chod masáže mal 3-4 mesiace a všetko je v poriadku a druhé šesť mesiacov je horšie, pretože dieťa sa úplne zastavilo. Preto je pre tieto účely možné použiť pravidelnú tabuľku (rovnako ako pre swaddling) - to isté chvíľu to všetko. Môžete tiež dať dieťa na posteľ. Teraz je tu stále vymeniteľná rohož - polica na lôžku-aréne, ktorá bola kúpená špeciálne pre druhé dieťa. Nejako sa mi to páčilo viac, pretože sedí na boku, ak ho nepotrebujete a dokonca často dieťa spať, najmä prvýkrát. Je vhodné umiestniť dieťa tam, niečo ako kolíska. Nie je to najdôležitejšia vec v dome, samozrejme, ale nie zlé a môže byť veľmi, veľmi užitočná.

Nikdy som nemal stôl, a myslím, že je to strata peňazí. Detské oblečenie je na poličke vo veľkom šatníku. Niektoré veľmi potrebné kozmetika - na rovnakom mieste, kde všetky ostatné kozmetiky (v mojom prípade, že je všade). Pampers - veľké balenie - sa opiera o čokoľvek. Zmena dieťaťa na mojej posteli. Masáže robím na pračke alebo tam a potom na posteli. Tiež som počul o tom, odkiaľ deti spadajú z týchto švábov.

Ak hľadáte meniaci sa stôl alebo máte skúsenosti s jeho výberom, zdieľajte ho s nami! Je veľmi dôležité, aby sme vedeli svoj názor!

Publikované dňa 17. septembra 2012 v deťoch, rodine

Spadajú deti z meniacich sa stolov? No, nenechajte ich tam bez dozoru! On a tvoja posteľ môžu spadnúť, ak si to dáš sám. A s vašou práčkou. Nemyslím si, že necháte vaňu, kým dieťa "leží a suší". Všeobecne platí, že mám zásuvku a dosku. Je to šťastné - na hrôzu! Nie som v plienkach, ale v plienkach od narodenia, neviem, ako by som sa vyrovnal, keby tam bola jedna vec. Zvlášť u novorodencov, keď sú 25 krát denne. Na dreva pripravila čistú plienku a gázovú plienku. A na posteli ležala prázdna doska a čakali na hodinu H. Ako prebudiť svoju kráľovnú - Rozbalil som ho na palube, všetky špinavé plienky ležať s ňou vo vani a kúpeľov - čisté, suché na pelenalnike. Spať - Som v práčke špinavá a na meniacej sa podložke pripravujem novú dávku častých. Vo všeobecnosti bolo možné spravovať jeden, ale trvá to trochu viac času. A tak sa stalo, že sme kúpili jeden, a druhý sme dostali. Ja sám by som si nemyslel na dve veci, ktoré by som si kúpil. Ale ukázalo sa to - veľmi cool! ))))

Teoreticky sú všetky tieto úpravy skutočne potrebné iba v prvom roku. Mojich 10 mesiacov, už si chcem kúpiť šatník, tk urobil šatňu - tam sú tiež regály pre veci dcéra. A ponechajte dosku - vôbec nezabezpečuje priestor (obrázok sa mi nepáči, ale vo všeobecnosti plochý av tvare podkovy okraj je cm 3 na výšku).

Ale napriek tomu odporúčam každému - aspoň dosku, aspoň zásuvku, hoci ... vo všeobecnosti čokoľvek, len aby ste sa držali v zákrute - je to veľmi ľahké! A je nespravodlivé obnoviť s dieťaťom v náručí. Iba keď je už úplne nezávislý a nemusíte ho systematicky nosiť na ruky.

P.S .: náklady na stravu v rade 800 rbl. Je umiestnená na posteli, neobsadzuje priestor. Žiadne otvory v stene. Nainštalovaná na posteli nezasahuje. Hneď ako kopnete nohy a vykopnete - začnú sa čistiť. Ale v tomto čase a na stoličke majú menej a doska nie je ťažká.

Nevidím žiadny bod v meniacich sa tabuľkách. Nadmerné vynakladanie peňazí a blokovanie miestnosti. Samozrejme, ak máte navyše peniaze, môžete si niečo kúpiť.

Kúpil si zásuvkový skrinku Carlo M12, veľmi podobný ako Duet 11, iba hrudník bez výmenného rohože a tiež továreň na nábytok "Olympus-furniture". Nábytok cítiť ako štipľavý zápach po dobu dvoch týždňov, horor, neodporúčam deťom.

Ak otvoríte všetky políčka súčasne, zrúti sa dopredu, takže je potrebné ju pripevniť k stene.

Nábytok je roztomilý, ale krehký, keď zostavil o niečo silnejšie prst stlačený k stene - tam bol zub, ako v plastelíne. * lacno-nahnevaný *

BabyDesk universal - pre celú rodinu!

"Dlhú dobu som pochyboval, či budeme ešte potrebovať prebaľovací pult ako malého bytu s tromi deťmi, z ktorých každý meter na schetu.Sovershenno náhodou na internete vidieť prebaľovací pult steny, majú záujem, aby študoval problém. Ukázalo sa, že tabuľka šetrí priestor, je veľmi bezpečne pripojená k stene vo zvolenej výške a rozkladá sa len vtedy, keď je to potrebné. Navyše, on bol 4 v 1, to je premenná podložka, to je tabuľka pre hry a kreativitu, je to tabuľka magnetických markerov a stojan. Analogy neboli splnené, sú spokojní s ich voľbou "

Celkom na webe 2168 články.

Nakoniec prišiel dlho očakávaný deň, kedy prestanete.

Počas tehotenstva nielen vzhľad a chute ženy.

Nie je možné preceňovať dôležitosť správnej starostlivosti o dutinu.

Každý rodič piously verí, že s jeho dieťaťom iste.

Kto nemá sen o práci v televízii? Pravdepodobne všetci.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

6 + 4 =