Swaddle hrudníka Ikea

Detský šatník s meniacim sa stolom je vhodný pre mamičky aj pre dieťa

Malý malý muž, ktorý sa narodil, je bezmocný a krehký a je lepšie zmeniť jeho šaty na špeciálnu výmennú dosku s hrbolmi. A je to pohodlné a bezpečné - dieťa jednoducho neklesne náhodne. To je len pre to, aby ste túto dosku držali niekde a malú. Preto veľa matiek uprednostňuje kúpiť lacný detský prestavovací hrudník, ktorého horná časť slúži ako miesto na obliekanie dieťaťa.

Tieto výrobky môžu mať iný dizajn, ale majú jednu spoločnú vec - zmenu miesta v hornej časti. Spravidla je vybavený koľajnicami. Okrem toho súprava niekedy obsahuje matrac. Pri výbere správneho a nákupu zásuviek môžete mať všetko, čo potrebujete, na malé miesto na jednom mieste: plienky, odevy, hygienické výrobky. No, samozrejme plienky.

 • Miesto pre otáčanie je dosť priestranné, takže obsahuje aj kozmetiku pre dieťa. Krémy, maslo, prášok, vata a tyčinky budú po ruke.
 • Kompaktná veľkosť a nízka hmotnosť hrudníka umožňujú jednoduché usporiadanie na správnom mieste. Navyše sú často kolesá, ktoré tento proces uľahčujú.
 • Tieto výrobky vyzerajú úhľadne a krásne, dobre sa hodia do dizajnu škôlky a kombinujú so zvyškom nábytku. Spravidla sú vyrobené z dreva, čo dáva miestnosti osobitné pohodlie.
 • Keď obľúbené dieťa vyrastie, môže sa horná doska zložiť alebo odstrániť (v závislosti od modelu). Zásuvkové skrinky dlhšie slúžia dieťaťu: hračky, knihy, školské zápisníky a učebnice. Mimochodom, IKEA má model, v ktorom sa dokonca nevyžaduje odstránenie dosky - to sa stáva vhodným stolom pre predškolákov.

Nasledujúce video ukáže každému, kto chce detské šatníky s premenlivým stolom s vlastnými rukami:

Prehľad výrobcov a modelov

V našom malom prieskume sa zúčastnia aj domáce domáce spoločnosti, ktoré vyrábajú kvalitný detský nábytok. Všimnite si, že nie vždy je potrebné kupovať zásuvkové skrine, niekedy to môže urobiť sami.

Továreň detského nábytku, nesúce jemné dievčenské meno "Sonya", sa nachádza v regióne Nižný Novgorod. Pracuje od roku 2004 a získala uznanie od spotrebiteľov. Hlavnými smermi sú detské postieľky a zásuvkové skrinky, ktorých modely sa nazývajú "Sonya" a "Sonya-Butterfly". Jediným rozdielom je, že ich fasáda je zdobená elegantnou siluetou lietajúceho motýľa.

Spoločnosť vyrába komody so štyrmi alebo piatimi krabicami, dlhými 60 a 80 centimetrov, vysokými 93,5 centimetrami. Zmena tabuľky sa skladá ako kniha. Ak je rozšírená, jeho dĺžka je 75 centimetrov. Rám je vyrobený z laminátových dosiek a fasáda je z MDF. Na hranách sa vyrábajú hrany z PVC, hygienického, estetického a predlžujúceho výrobku.

Swaddling zásuvky Sonia-Butterfly

Ďalším výrobcom z regiónu Nižný Novgorod je spoločnosť "Antel" z dedinky Tonshaevo. Špecializuje sa na detské transformátory a skrinky so zmenou stola. Získali značku "Ulyana", ktorá je známa mnohým mladým matkám.

Vyrobený z vrstveného dreva, s fasádou z MDF, komody sú k dispozícii v bielej farbe, rovnako ako vo farbách wenge, slonová kosť, javora, vypískať, orechov Ecco. Výška výrobkov je 92 centimetrov, šírka je 60 centimetrov, počet krabičiek je štyri. Model Ulyana-6 má päť - namiesto veľkej zásuvky sú dve malé. Horný panel sa skladá (celková dĺžka je 75 centimetrov).

Najnovší model so šírkou 80 centimetrov sa nazýva "Ulyana-7". Vyzerá veľmi štýlovo, úspešne kombinuje dva odtiene - tmavé a svetlé. Má tri zásuvky s otvorenou policou nad nimi, štyri kolesá pod a mierne zväčšenú hĺbku 45 centimetrov.

Foto detskej izba Antel Ulyana

Túto slávnu firmu možno nemusí zastupovať - ​​jej výrobky už dávno boli rešpektované svojimi rodičmi a stali sa klasikmi. Elegantné zásuvkové skrine z bukového dreva a drevotrieskovej dosky sú postavené na pevných stabilných nohách a za sebou sú vybavené dvoma kolieskami. Existuje veľa na výber - modely majú rôzne výšky a šírky (ich hĺbka je 44 alebo 45 centimetrov). Otočný stôl je skladaný, zásuvky sú štyri.

Najužšími zásuvkami je Aistenok mini. Jeho šírka je 64 centimetrov. Vyrába sa tiež v elegantnej luxusnej verzii. Najnižší model je Alexandra (92 centimetrov vysoký). A má päť krabičiek, nie štyri (horná časť je rozdelená na dve). Najväčšia komoda je "Sylvia Deluxe", ktorá má výšku 1,02 m a šírku 98 centimetrov. Zvýšil svoju hĺbku - až 48 centimetrov. Šírkové modely "Irishka", "Aistenok" a "Alexandra" - 84 centimetrov.

Zásuvkové skrine s prestaviteľným stolom Gandylian

Táto značka patrí výrobcovi z mesta Volgodonsk. Tento IP Baryshnikov ponúka zákazníkom praktické, krásne a pohodlné komody zo laminátovej drevotriesky. Vyznačujú sa zaujímavými a rôznymi farebnými odtieňmi. Okrem modelov pod buk, lipa, buk, jelša a iné drevo, vyrábané zábavu kombinovaný produkt, ktorý kombinuje svetlé farby s modrá, oranžová alebo sýto zelené.

Hrudník je celkom vysoký a hlboký - 103 x 48 centimetrov. Ich šírka je priemerná - 78 centimetrov. Prestavovací stôl je naklonený. Nižšie nájdete polyuretánové kolesá, na boxy používané teleskopické vodidlá, na koncoch - okraje polyvinylchloridu.

Zmena miestnosti komody Madagaskar

Škandinávska spoločnosť Ikea ponúka tri modely detských matracov, ktoré sa odlišujú funkčnosťou. Sú vyrobené z borovice, pokryté akrylovou farbou alebo lakom. Dajte stručný opis.

 • Model "Leksvik", 94 cm vysoký a 86 cm široký, je vybavený odnímateľným otočným stolom (hĺbka 78 centimetrov). Keď dieťa vyrastie, dostaneme obyčajnú komoru s dvoma zásuvkami.
 • Model Sundvik s otvorenou poličkou má výšku 108 a šírku 79 centimetrov. Jej prestavovací stôl je zložený a zásuvky rovnako ako predchádzajúci model sú tiež dve.
 • Model "Stuva" má štyri malé boxy a tri otvorené poličky (dva - vpravo vpravo, jeden - pod meniacou sa doskou, ktorý sa nerozdáva). Výška výrobku je 1,02 metra, šírka - 0,9 metra. Keď dieťa vyrastie, presunie sa kreslo do zásuvky - tu je váš stôl.

Modely skriniek z Ikea

Foto šatníkov s prestavbovým stolom

V tejto sekcii ponúkame fotogalériu, v ktorej si môžete prezrieť v každom detaile množstvo rôznych šatníkov. No, a potom bude jednoduchšie vybrať model, ktorý bude oslovovať väčšinu ľudí. Všetky tieto detské šatníky sa nachádzajú v internetových obchodoch.

Príklady truhlice s prestaviteľným stolom

Veres-Bear V modrých tónoch podlhovastý walter

Páčia sa vám článok? Prihláste sa na aktualizácie na stránkach v kontakte, spolužiakoch, Facebooku, Google Plus alebo Twitter.

Prihlásiť sa k aktualizáciám e-mailom:

Povedzte o tomto článku svojim priateľom vo vašej obľúbenej sociálnej sieti pomocou tlačidiel nižšie.

Lepšia komoda so zmenenou podložkou. Ktorý z mojich známych kúpil takú zásuvku, po chvíli si uvedomil, že jej zvláštna vrstva v tejto forme je zbytočná. Vo všetkých modeloch nie je možné odstrániť výplňovú časť. Aj keď počas prvých mesiacov života je dieťa veľmi pohodlné

Kliknutím sem zrušte odpoveď.

Súvisiace informácie

kuchyne

škôlka

Vstupná hala

pracovisko

Novinky a trendy

Sme Vkontakte

Dedko Shura

Cool! To je police na posteli pre okuliare, smartphone, prehrávač.

A videl som iný takýto variant: posteľ s pódiom, veľmi veľa.

Ďakujeme za cenné a podrobné informácie! Veľmi užitočné ako napr.

0 výsledkov pre zmena hrudníka

Uložiť zmena hrudníka získať e-mailové upozornenia a aktualizácie na eBay kanáli.

nesledovať zmena hrudníka prestať dostávať aktualizácie na eBay kanáli.

Pri príchode nových položiek dostanete upozornenia e-mailom a kanálom.

 • Uistite sa, že slová sú napísané správne
 • Skúste použiť iné kľúčové slová
 • Odstráňte filtre na rozšírenie vyhľadávania
 • Predajcovia s najstaršími hodnoteniami
 • Vracia sa, peniaze späť
 • Lode v pracovný deň so sledovaním

Viac informácií

 • Predajcovia s najstaršími hodnoteniami
 • Vracia sa, peniaze späť
 • Lode v pracovný deň so sledovaním

Viac informácií

Nenašli ste to, čo hľadáte?

Uložiť zmena hrudníka získať e-mailové upozornenia a aktualizácie na eBay kanáli.

Zmena hrudiek Ikea

Stôl a stoličky Ikea, ktorí majú? Pomoc vyzdvihnúť!

Dievčatá! Teraz som si vybral stôl a stoličky pre dieťa v Ikeya on-line, prísť do obchodu nie je žiadna možnosť. Povedz mi, kto má tabuľku ako táto séria flisatov? Je to vhodné kresliť a vytesať? ,

Niektoré nákupy pre dieťa

Dievčatá, dobré popoludnie! Existuje niekoľko otázok mamičky 🙂 Pozri Olga Parshikova, hovorí o utieranie vrásky s olivovým alebo rastlinného oleja (varené). Na to existujú už hotové oleje, že? Weleda, pravdepodobne? Porozprávajte sa, prosím.

✔ Vozík je skutočným trénerom nášho princa - Inglesiny Classica, do tašky.

Pretože tu môžete písať o nákupoch - píšem. Chcem nakupovať veci pre deti, ale nie zásuvkové skrinky a prestavovací stôl s komodíkom - nemám rád mechanizmus skriniek. Čo môžem urobiť? Chcem túto výšku, ale s dverami a policami. K dispozícii je klasická šatníková béžová a pod televízorom je kabinet bielych ikea. Nechajte fotku. Je možné meniť, ale všetci sú s komoditami (v kolekcii kabinetu je iba zásuvková skrinka (Čo myslieť?

Nenávidím šatníky. Ich mechanizmus. Chcem kúpiť niečo pre deti, ale nie zásuvkové skrinky. Výška by mala byť podobná, ale len dve dvere, ktoré hovoríme s policami. Farebný béžový šatník je klasický. K dispozícii je skriňa ikea pod televízorom biely. Čo môžem urobiť? Fotografie, ak môžete odoslať. Nemôžem nájsť. Je možné, že pri zmene stola zhora)

Ako som napísal, mám skrinku Pali. Ako sa múmia podarí sa na ňu otáčať, je pre mňa tajomstvom. Úzky, nepohodlne, steny bránia, nie je nič, kam dať veci. Výsledkom je, že keď dieťa vyrastie, plienky sa menia na spánku rodiča (chrbtom matky Khanovej). Tak som sa rozhodol kúpiť iný prestavovací stôl od Ikea. To je všetko, len v spodnej časti mám zásuvku. Moja výška je malá, a tak som znížil dosku. Ak máte miesto, kde tento zázrak cram - dať bez váhania. Malé už.

Zmena hrudníka: v kúpeľni alebo na izbe?

Ahoj všetci, kúpil som si šatku Ikea, plánujem si v ňom ukladať tovary detí a samozrejme, že sa točí a masíruje. Premýšľal som nad tým, kde by to bolo pohodlnejšie? Vedľa postele alebo v kúpeľni?

Itaak, 35 celých týždňov, čo máme 🙂

35 týždňov! A nakoniec prišla zmena zásuvky.

Dobré popoludnie! 35 týždňov! Hurá! V poslednom príspevku som napísal, že môj malý averyuk sa včera v noci obrátil. Cítil som to veľmi dobre, tlačil si nohy na stenu maternice a plazil sa ako červ, tenký červ. Po týchto manipuláciách sa prakticky nedalo spať. Vzhľadom k tomu, naša hlavu je na jednej strane, a on pretiahol nohy na druhú stranu cez celé telo)))) Učím sa spať pri sedení. ale to nefunguje. Dnes som vôbec nespal. Ráno ma priviedol prestavovací stôl.

Nedávno som narazil na správu, že Ikea prestáva vydávať truhly po smrti troch detí. Tu som sa rozhodol napísať tu, rovnako ako ona netušila, že tento nábytok je nebezpečný, ak niekto plánuje prebaľovací pult s komoda kúpiť. Máme tak, tak pohodlné, ale akonáhle dieťa otvoril hornú zásuvku vytiahol niečo tam, komoda spadol rovno na prídavok na dieťa otec dcérou sa podarilo vytiahnuť z incidentu. Na ihrisku s matkou hovorila sama, taktiež padala, ale zásuvka bola otvorená až do zastavenia, obmedzovače pracovali a.

Naše deti! Detailná fotografická správa

Takže náš manžel a ja sme ukončili snahu o opravu svojej bývalej miestnosti v priebehu celého roka! Začali sme s nápadom vyrobiť štúdio tu pre môj tréning a skúšky, ale .. Čo sa stalo šťastie, a projekt bol tiež ich úpravy) Všetky práce sa vykonáva aj od môjho manžela (s výnimkou stretch stropom) a nesmierne ho obdivujem) No, interiér vynájdené s horúcimi spory a nekonečné zobrazenia Obrázky Google) Čo máme:

Dievčatá, tak som si myslel, že najlepší prebaľovací stôl - ako je IKEA - 4 nohy, dve roviny (meni čisto dať dieťa a spodnej vrstvy - plienky), alebo ešte môžu byť meniace bielizník? Tu si a yashchichki so všetkými prípadmi - a oblečenie a kozmetika a Tydy. Ale hrudník je určite ťažkopádnejší a drahší. A na druhej strane môžete predať neskôr. Naša situácia je taká, že máme samostatnú škôlku s jedným šatníkom na oblečenie. Je tu syn.

Ahoj všetci! Dievčatá postujú svoje príspevky o tom, čo ich kúpilo, to je moja skúsenosť. Druhé tehotenstvo, takže už existuje zmysel toho, čo je potrebné a čo nie je (to je všetko veľmi individuálne). Budem písať len o nakupovaní pre dieťa. 1. Detská postieľka. Nemám rád kyvadlá, takže bolo rozhodnuté kúpiť klasiku. Ikea Gulliver Matrac bol ponechaný od prvého dieťaťa. Matrac s kokosovým tesnením, dva stupne tuhosti. V zakúpenej betlehe: 1,1 vodotesné odpudzujúce podložky Ikea Len 1,2 Shamrol prikrývky

V dekréte sú už dva týždne a ako sa ukázalo, že som skoro všetko pripravený na pôrod)) Našťastie veľa z syna zostáva. Takže: 1. Skrinky na zásuvky, rozhodol som sa, že rovnaké nezmenené a obyčajné, ktoré by potom zapadajú do interiéru. Takéto: Ikeja 6999 pre akciu 2. Detská postieľka + matrac, je tiež najjednoduchšie Ikea, tk. prvé dieťa v detskej postieľke takmer nespalo)) Takéto: 2199 posteľ + 1599 matrac 3. Kočík používaný s avito. To je Hauck Malibu XL (3 v 1) s autosedačkou. Na veľmi.

Kind time of day) Dnes vám ukážem pokračovanie projektu tohto bytu

Veno pre dieťa. Časť 2 - POKOJ

Dobrý deň, denník! Dnes máme 24 týždňov, veľmi skoro a 3 trimester, oh čas letí ..)

Biela a biela komoda - pomôcť s voľbou

Pri hľadaní bieleho hrudníka, nebolo okolo detského obchodu. Modely sú lacnejšie ako kvalita vnutrianky veľmi chrumkavé, tie, ktoré sa mi páčia v obchodoch nie sú zastúpené - len on-line obchody. Z výberových kritérií - cena je až 15 tisíc rubľov, biela, nie drevotrieska (aspoň rám). Kto má skúsenosti s používaním prestaviteľných stoličiek? Poradenstvo, pliz, čo je lepšie z mojich možností. Alebo možno ponúknuť svoje. Mám dlhú dobu, najmä nie nakupovať. Takže sa naozaj teším na vašu radu! Vopred.

Deti. Ekonomické a ergonomické.

Keď sa v krajine vyskytne finančná kríza, chcem sa venovať práci na vytvorení trochu drahého, ale útulného detského. Teraz po troch mesiacoch prevádzky so všetkou zodpovednosťou, ktorú deklarujem - ukázalo sa to veľmi pohodlne!

Kúpim si v Moskve zmenu hrudníka alebo stôl Ikea do 15.12

Len Ikea a len v bielom. Výhodne je takáto alebo taká skutočná počas 2 dní, zatiaľ čo manžel je na služobnej ceste v Moskve.

No, posledné deti. Sála nie je Ikei vôbec, ale v spálni je potrebné urobiť preskupenie, pretože Spal som tam s mladším, a nedávno som sa s ním presťahoval do škôlky k môjmu bratovi. A tak

Presnejšie, detský kútik v našej spálni

Takže konečne našiel čas na všetko, aby mali všetko, že majú čas variť pre dieťa. Zdá sa, že vytvorili zoznam, ale samozrejme to prehnali, samozrejme, takže je pravdepodobne post-pochváliť ako odporúčania. Veľa fotografií pod rezom!

šťastná mama v roku 2016

Dievčatá, všetko najlepšie počas dňa! Vyberiem si veno pre naše dieťa. Máme malý byt, ale budeme kupovať zásuvkové skrine. detské veci, ktoré sa majú vôbec neukladať. Mám sklon vyberať si hrušku Ikea SMALL so 6 zásuvkami. Rozmery: Šírka: 80 cm Hĺbka: 48 cm Výška: 123 cm

Chvála náš veno za svojho malého syna. Časť 1)

Dievčatá Hello)) som sa rozhodol som sa konečne zdieľať naše pokupochkami pre syn) kúpil takmer všetko, je teraz späť v pátraní po postieľke (ale viem, že chcem trochu biela), dokupovať najrôznejšie veci z lekárničky, a nemôžem sa rozhodnúť vlažnou kufrom a obálkou. Ale je tu ešte čas, zvolíme)) Zmena bielizník nevezme, pretože má veľkú skriňu so zásuvkami, bude to pohodlnejšie! Všeobecne možno povedať, detské oblečenie, to je taká radosť, chcem si kúpiť všetko znova a znova)) všetko toto mimishnoe)) Všetky tieto kombeziki, bodykit, shtaniki.

Možno som vyčerpaný, môže to byť príliš skoro, ale niečo som si zlomil hlavou s týmito komorami. Chcem si vybrať a upokojiť sa. Porozprávaj sa so mnou, prosím, povedz mi o tvojich dojmoch z vašich zásuviek. Čo chcem: Roztomilé biele zásuvky. Bez detských prvkov bude TK stáť v spoločenskej miestnosti (nechcem všetky tie jelene, plyšové medvede a iné veci). Nebudem ho predať za rok alebo dva. Skôr alebo neskôr pôjde na mladšie (ttt), a potom zostane v detskej izbe. Musí obsahovať maximálne veľa vecí.

Začal 31 týždňov a je čas urobiť nákupný zoznam. Naše dieťa sa očakáva v polovici októbra, takže budeme počítať s teplými šatami. Pre seba som definoval niekoľko kategórií, aby som na nič nezabudol. Dôležité nákupy (textílie, nábytok) 1. 2. 3. Detská postieľka Matrace Matrace - Ikea 4. 2 listy s gumičkou, lôžkoviny, nárazníky, deka - šiť sama 5. deky a vankúše (vhod neskôr, ale myslíme si, aby sa naraz) 6 Zmena stolného stolku - internetový obchod 7. Spací vak - samotný Soshu 8. Kočík.

Takže som dozretá v zozname .. po 31 týždňoch)))) 1. Kočík. 2. Kolíska 3. Autosedačka 4. Chaise longue malá láska. 5. 6. suspenzia rohož rozvojové hračky pre prsné vložky 7. 8. Obálka Demiseason (objednať) 9. zimné obálok 10. 11. ergo stoličky http://www.babyblog.ru/community/post/sale/4094947 12. parník a mixér 13. Dresser pelenalnikom 14. 15. Prebaľovací dosky IKEA Detská stupnice 16. hrkálka 17. IKEA vankúš pre kŕmenie (usporiadaná) v postieľke: (. listov 5 ks) 1. bielizeň 2. vodotesný plienka IKEA 3 Plaid Fleece IKEA.

potrebujú skúsenosti mamičiek, ktorí nemajú šatník s meniacim sa stolom (tam nebol, tam bude) s prvá dcéra bola komoda, všetky postupy boli vykonané tam, oblečený. rastie, že sme ju predali, kúpili sme trikrát jumbo Ikea. vopros - na čo nosiť, postupovať každý deň s druhým? hrudník s výmennou podložkou, ktorú nebudeme kupovať. kde uložiť veci oblečenie - tam sú.

Takže som dozretá v zozname .. po 31 týždňoch)))) 1. Kočík. 2. Kolíska 3. Autosedačka 4. Chaise longue malá láska. 5. rohož vyvíjajúca sa 6. hračky visiace na podložke 7. prsné čerpadlo 8. obalová demi-sezóna. 9. Obálka zima 10. Ergo 11. Vysoká stolička 12. Parný mixér? 13. Dresser pelenalnikom 14. 15. Prebaľovací dosky IKEA Detská stupnice 16. hrkálka 17. IKEA vankúš pre kŕmenie (usporiadaná) v postieľke: (. Listov 5 ks) 1. bielizeň 2. vodotesný plienka IKEA 3. prehoz rúno IKEA 4.

1. Detská postieľka a všetko v postieľke - Ikea detská postieľka

- Kočík - Zámok pre invalidný vozík

dievčatá, Nakatala list, rád by som komentoval, radu a kritiku), že c + už bol kúpený, a s? Žiadam vás, aby ste pomohli vybrať!) Ďakujem!

Všetci spoločne pre 25 000 rubov. prenoska

Predať naraz 25 000r z podzemného juhozápadnej 5-10 minút chôdze, všetky B / C v dobrom stave, sú podrobne popísané v:. Dve lôžka, komoda, dva matrace, dve siete proti komárom na postele. (Vhodné pre dvojité kočíky), váhy Sasha (nové podmienky), bielizeň, bariéra a dve postieľky. IKEA (jedna nová, druhá upravená pre plot)

Dobrý deň, dievčatá! Pomôžte prosím nájsť detskú postieľku. Spočiatku chcel vziať SUNDVIK Ikea (tu je už mení bielizník), ale nie je k dispozícii a nie je jasné, kedy to bude. Navyše všetci tí, čo mi zrodili, ma odrádzali. Jeden hlas hovorí, že je potrebné kyvadlo. To znamená, že požiadavky: 1) Biela 2) podobný vzhľad Sundvik Ikea (ktorý v kombinácii s komodou), 3) kyvadla (Chcem hojdať zo strany na stranu, skôr než hore a dole To je kyvadlo) 4) Je vhodné, nie je príliš gromozdskaya (.? 120x60) Bude to nesmierne.

Veľké lôžko je najbežnejšie, zostalo od prvého a budeme ho používať len mesiace až 6 rokov, a kým budeme mať

kúpiť Henswick a počúvať rady o tejto sérii

milí milenci Ikea))) Viem, iste máš rack hanswick? s potešením si kúpim, najlepšie s plávajúcou doskou. Myslím na regály a skriňu z tej istej série, ale ešte nie sú isté. všeobecne ako vy sami séria, kto môže poradiť, čo, fotografia v skutočnom interiéri? Máme nasledujúce zloženie: 2 dvojčatá spia do 8 rokov a hrajú v tejto miestnosti a starší trojročný chlapec, ktorý sme sa vyspali (spí v inej miestnosti). môže to inak odporučiť usporiadanie a skladovanie hračiek pre staršieho.

Kút pre naše dieťa alebo ako milujeme IKEA. Krásne dievčatá, tu zhromaždili roh pre naše dieťa, nasledovali princíp "jednoduchý a vkusný". Komu je to zaujímavé, pýt sa podkať =)

Veno pre dieťa 1: Veľká veľkosť a príslušenstvo.

Kde je sklápacia skriňa tak, aby starší mohli pozerať na dieťa?

Už som rozbil hlavu, čo by zavesiť zavesený pelenalnik Ikeja. keď sa narodil syn (na rozdiel 2g 2mes) pelenalnik zavesené v priestore nad bielizník s malými vecami, všetko je skvelé, ale moja dcéra bola veľmi zaujíma, čo som tam dlayu, visela na ňom, plač, a žiadal, aby videl maximum brat-in konci nás zámenu plienok 10 dní a posunula na meniace sa dosky divan.Pereodevala urobil som tak na rok takmer zadnej bolela, pálenie záhy od zjazdoviek, nechcem to už nie. Teraz čaká na viac brat júna (rozdiel bude 4 roky a 1 rok 10 mesiacov), myslím, že obaja starší bude mega vzrušujúce.

Konečne sa obraz zhromaždil a roh môjho chlapca je pripravený! Prosím, pod rezom! Dajte si pozor, veľa fotiek.

Som zrelý na problém, v ktorom sa dieťa otáča. Choď povedz svoj názor, že je potrebný povrch na otriasanie, pretože si myslím, že na posteli sa otravuje dieťa nie je pohodlné a moja chrbta sa mi nezdá. Považujem za veľmi vhodné mať samostatné miesto pre všetky hygienické postupy, kde bude všetko na dosah ruky. Tak to sú všetky problémy. Žijeme teraz so svojím manželom v jednopokojovom byte a miesto nie je moc, a pretože mám rád priestor, naozaj to nechcem.

Dievčatá, poraďte sa, prosím, prestavte stôl, dostatočne široký a stabilný. Nie zásuvkové skrinky. Môže sa sklopiť. Tisíce za 3 rubly. Ikea videl - zdálo sa to úzke, ako sa máš?

Dievčatá, poraďte sa, prosím, prestavte stôl, dostatočne široký a stabilný. Nie zásuvkové skrinky. Môže sa sklopiť. Tisíce za 3 rubly. Ikea videl - zdálo sa to úzke, ako sa máš?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

53 − 49 =